Masės spektrometrija

BRUKER LC ir GC trigubos kvadrupolės masės spektrometrija:
Trijų kvadrupolių masių spektrometrija (MS), dar vadinama tandemine masių spektrometrija (MS/MS), naudojama mėginio komponentams kiekybiškai nustatyti arba jų struktūrai analizuoti didesniu specifiškumu ir jautrumu, naudojant dvi nuosekliai sekančias masės filtravimo pakopas, atskirtas susidūrimo kamera. Triguba keturguba MS gali aptikti ir teigiamus, ir neigiamus jonizuojančius junginius, todėl padidėja analizuojamų komponentų spektras.
Dėl didelio jautrumo ir specifiškumo, kurie padeda sumažinti aptikimo ir kiekybinio nustatymo ribas, trigubo kvadrato MS yra svarbi priemonė maisto produktų, vaistų metabolizmo, farmakokinetikos, kriminalistinės toksikologijos, aplinkos tyrimų ir biologinės analizės srityse.

BRUKER QTOF masės spektrometrija:
Nuo pirmojo komercinio paleidimo prieš 25 metus keturpolinė sklidimo laiko (QTOF) masių spektrometrija (MS) sukėlė revoliuciją daugelyje sričių - nuo biologinių ir farmacinių tyrimų iki klinikinės toksikologijos. Unikalus keturpolio ir TOF technologijos hibridizavimas leido vienu metu atlikti didelės skiriamosios gebos ir didelio masės tikslumo visų jonų analizę, kuri šiandien naudojama sudėtingiems mišiniams ar nežinomiems junginiams identifikuoti ir kiekybiškai įvertinti.
QTOF MS sistemų MS/MS galimybės leidžia jas sujungti ir su LC, ir su GC sistemomis, o "Bruker" patirtis suteikia galimybę naudoti įvairius naujoviškus prietaisus. Mūsų galingi, didelio našumo produktai specialiai sukurti taip, kad atitiktų sparčiai augančius klientų poreikius akademinėje, farmacijos, pramonės, klinikinėje ir taikomojoje rinkose.

BRUKER timsTOF - masių spektrometrija su užfiksuotu jonų judrumu skrydžio laiku:
TIMS (Trapped Ion Mobility Spectrometry) - tai IMS metodas, kai jonus per TIMS tunelį varo dujų srautas. Elektrinis laukas kontroliuoja, kad kiekvienas jonas nepajudėtų už padėties, apibrėžtos jono judrumu, kai dujų srauto stūmimas atitinka elektrinio lauko jėgą. Sumažinus elektrinį lauką, jonus galima selektyviai išleisti iš TIMS tunelio pagal jų judrumą.
Įdiegus TIMS įrenginį keturpolio skridimo laiko (QTOF) masės spektrometro priekyje, jonus galima kaupti tam tikrą laiką, kol jie bus paleisti MS analizei. Taikant PASEF® metodą, peptidų jonai atskiriami naudojant TIMS, elenuojami (~ 100 ms) ir aptinkami QTOF, sudarant TIMS MS šilumos žemėlapį. Taikant PASEF® metodą, naudojamas tas pats TIMS atskyrimas, kai kvadrupolis elucijos metu išskiria tam tikrą jonų rūšį ir iš karto pereina prie kito pirmtako. Pirminiai ir fragmentų spektrai sulygiuojami pagal judrumo vertes.
TIMS
Sulaikytų jonų judrumo spektrometrija (TIMS) - tai IMS atskyrimo dujinėje fazėje metodas, kuriuo, be HPLC ir masių spektrometrijos, sprendžiamas mėginio sudėtingumo klausimas taikant papildomą atskyrimo dimensiją, padidinant smailės talpą ir pasitikėjimą junginio apibūdinimu. Ne mažiau svarbu ir tai, kad TIMS prietaisas taip pat skirtas tam tikros masės ir judrumo jonams kaupti ir koncentruoti, todėl kartu su papildomu atskyrimo matmeniu unikaliai padidėja jautrumas ir greitis.
Naudojant dvigubą TIMS technologiją dabar galima pasiekti beveik 100 % darbo ciklą didelio jautrumo ir didelės spartos šaudyklinei proteomikai. Naujoji konstrukcija leidžia kaupti jonus priekinėje sekcijoje, o jonai galinėje sekcijoje nuosekliai atpalaiduojami priklausomai nuo jų jonų judrumo. Šis procesas vadinamas lygiagrečiuoju kaupimu, serijiniu fragmentavimu (angl. Parallel Accumulation Serial Fragmentation, PASEF®).
PASEF®
Atsižvelgdami į greitį, "Bruker" ekspertai pertvarkė MS/MS technologiją, kad ji atitiktų šaudyklinės proteomikos reikalavimus. Naudojant PASEF® technologiją galima pasiekti >100 Hz sekoskaitos greitį, o mažai gausių peptidų MS/MS spektrų kokybę galima padidinti juos atrenkant kelis kartus.

BRUKER MALDI-TOF ir TOF/TOF MS
Matricos lazerinės desorbcijos jonizacijos (MALDI) TOF MS analitiniai privalumai įrodyti jau daugiau nei 25 metus. MALDI-TOF MS yra neatsiejama nuo greičio (laikas iki rezultatų) ir taikymo lankstumo, be to, MALDI-TOF MS patogumas ir veiksmingumas didėja dėl mažo mėginio tūrio poreikio ir plataus mėginio turinio (druskų, buferinių tirpalų) pritaikymo. Dėl intuityvios programinės įrangos smarkiai padidėjo MALDI analizės išsamumas, o paprastas automatizavimas leidžia priimti didelio našumo sprendimus.
Bruker FLEX serijos prietaisai teikia patikimus rezultatus, gautus naudojant rinkoje pirmaujančią technologinę platformą, gerai žinomą dėl išskirtinio našumo, patikimumo, patogumo ir novatoriško dizaino. Nuo greitos atrankos iki išsamaus taikinio apibūdinimo - MALDI-TOF MS siūlo platų spektrą galimybių, atitinkančių visus laboratorijos poreikius. Tiek patyrę naudotojai, tiek pradedantieji gali greitai ir užtikrintai pasinaudoti "Bruker" FLEX serijos MALDI-TOF sistemų analitine galia ir lankstumu.

"BRUKER" magnetinio rezonanso masių spektrometrija (MRMS)
MRMS - tai masių spektrometrijos viršūnė tiek pagal skiriamąją gebą, tiek pagal masės tikslumą.
Bruker "scimaX®" ir "solariX" serijos prietaisuose naudojama MRMS (magnetinio rezonanso masių spektrometrijos) technologija. Palyginti su įprastomis FTMS technologijomis, šie prietaisai pasižymi neprilygstama eXtreme Resolution (XR) ir masės tikslumu. Tai leidžia atlikti įprastinę izotopinės smulkiosios struktūros (IFS) analizę plačiame masių diapazone, todėl užtikrinamas neprilygstamas junginių identifikavimo patikimumas.

Magritek NMR
Stalo NMR | NMR spektroskopija neišeinant iš laboratorijos
"Spinsolve" yra revoliucinis stalinis NMR spektrometras, užtikrinantis išskirtinį našumą kompaktiškoje pakuotėje. Jis pasižymi didžiausiu jautrumu, skiriamąja geba ir stabilumu, kurie yra prieinami staliniams modeliams, ir turi intuityvią programinę įrangą, todėl juo lengva ir patogu naudotis.